BAŞKAN YUSUF YALÇUVA'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN YUSUF YALÇUVA'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

 

Kumru Belediye Başkanımız Yusuf Yalçuva, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Yusuf Yalçuva'nın mesajı şöyle:

 

"Huzur ikliminin doyasıya yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı Ramazan ayını geride bırakarak, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sonsuz mutluluğu içerisindeyiz. Mübarek Ramazan ayını insanlık olarak içinden geçtiğimiz zorlu pandemi süreci nedeniyle birbirimize uzak, eski günlere hasret geçirmiş olsak da daha güzel günlerin, sağlıklı ve mutlu yarınların umuduyla, manevi güzelliğine yakışır şekilde yaşamaya, paylaşmayı ve yardımseverliği çoğaltamaya, dayanışmamızı büyütmeye çalıştık.

Bu yıl da bayramı evlerimizde geçireceğiz. Bayramı evlerimizde, ailemize zaman ayıracağımız bir fırsat olarak değerlendirelim. Fiziki ayrılıkların gönül birlikteliğine engel olmadığını idrak ederek, bu bayram da sevdiklerimizle teknolojiyi kullanarak hal hatır sorup bayramlaşalım, helalleşelim. Geleneklerimizi yaşayıp yaşatabileceğimiz, sevdiklerimize sımsıkı sarılabileceğimiz güzel günlere ulaşmamızın ancak uygulanan kısıtlamalara riayet ederek mümkün olacağını unutmayalım. Hem kendimizin hem de sevdiklerimizin sağlığını tehlikeye atmamak için lütfen alınan tedbirlere uyalım. Unutmayalım, bu zor günleri atlatacak, umudunu paylaştığımız sağlıklı, güzel günlere ortak mücadelemiz ile kavuşacağız.

Bu duygularla birlik, beraberlik ve neşe vesilesi Ramazan Bayramı'mızı yürekten kutluyor, ülkemize ve dünyaya sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini yüce Rabbim’den niyaz ediyorum."