VEKİL TAŞÇI VE BAŞKAN KİBAR'DAN KUMRU BELEDİYE BAŞKANIMIZ YUSUF YALÇUVA'YA ZİYARET

Cenaze dolayısıyla ilçemizde bulunan AK Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı ve Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar Belediye Başkanlığımızda, Belediye Başkanımız Yusuf Yalçuva'yı ziyaret etti.

 

ŞEHİRLERİN GELİŞİMİ İÇİN SÜREKLİ İŞBİRLİĞİ

AK Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı, Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ve Kumru Belediye Başkanımız Yusuf Yalçuva, gerçekleştirdikleri görüşmede her iki ilçenin kalkınması ve gelişimi için karşılıklı işbirliğinin artarak devam edeceğini vurguladılar.

 

ESNAF VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİLER

AK Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı, Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ve Kumru Belediye Başkanımız Yusuf Yalçuva beraberlerinde bulunan; Kumru Belediye Başkan Yardımcımız Yusuf Arıncı, AK Parti Kumru İlçe Başkanı Aydın Çavuş, AK Parti Ordu İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Turan, AK Parti Kumru Gençlik Kolları Başkanı ve Kumru Belediyesi Encümenimiz Okan Oku, AK Parti Altınordu Gençlik Kolları Başkanı Ali Osman Uslu ile beraber şehir merkezimizde esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettiler.

 

KAYMAKAM ŞİMŞEK'E ZİYARET

AK Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı, Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ve Kumru Belediye Başkanımız Yusuf Yalçuva ve beraberlerindekiler Kumru Kaymakamımız Bülent Şimşek'i makamında ziyaret ettiler.